fbpx
 

Tavsiye Edenler

Meral ile ilk kez yurtdışına taşınmadan İstanbul’da iken 2010’da astrolojik haritalarım üzerinde çalışma yapmıştık.  Şu an New York’ta yaşıyorum. Halen Skype ile danışmanlık almaya devam ediyorum. 2019’un Eylul sonunda yaptigimiz
seansta yaptığı yorumlar Ekim ayinda hayata gecmeye basladi. Bu kadar spesifik ve net sonuc almak gerçekten şaşırtıcıydı.

Sinem (41)
Fotoğraf Sanatçısı

“Doğum saatimi bilmiyor ve öğrenmeyi çok istiyordum. Başlangıçta sadece doğduğum saati bulmak için gitmiş olduğum görüşmemizde son derece titizlikle hazırlanmış kapsamlı bir çalışma ile karşılaştım. Meral, gerek konusundaki uzmanlığı gerekse güven veren profesyonel duruşu ile vizyonumu geliştiren bambaşka bir deneyim yaşattı bana. Haritalarımdaki göstergeler o günün şartlarında bana çok uzak görünmüş olsa da zamanla o an konuştuklarımızın şimdinin gerçeklerine dönüşmesi benim için çok etkileyiciydi..”

Burçak (40)
Şirket Sahibi

” Öğrenciniz olarak sizden sadece astroloji öğrenmedik. Sıcağı sıcağına bir psikoloji öğrencisi olarak şunu söyleyebilirim ki sizinle çıktığımız yolculuğun tamamı bir öğrenme süreciydi. Hoşgörüyü, koşulsuz paylaşmayı ve desteği yaşadık. İyi ki varsınız. “

Banu
Astrolog

“Meral’le görüşmelerimiz özellikle olağanüstü durumlarda soğukkanlı durabilmeme yardım ediyor. Bazen acele ya da heyecanla alacağım kararların gökyüzünün etkisi ile olduğunu bilip yine sakin ve objektif kalabilmeme imkan veriyor. Hayatın akışına daha kolay teslim olmama önemli bir katkı sağlıyor. Kişilik özelliklerimi dışardan bir başka gözün bana anlatması ilişkilerde sağlam bir duruş sergileme şansı veriyor.
Hayata karşı daha iyimser, daha kabulcü bir bakış açısı yaratmama yardımcı oluyor..”

Gülsevim (52)
Profesyonel Yönetici

“Gerçekten kim ve ne olup olmadığımı anlayıp öğrenmeye çalıştığım zamanlardan bu yana içimde var olan potansiyelin ne ve ne kadar olduğunu açığa çıkartmak için çeşitli yollar denedim. Hepsinin de bu amacıma ulaşmamda  çeşitli seviyelerde katkısı olduğuna inancım yüksek. Sonuçta hepimiz hayallerimiz ve hedeflerimize ulaşmak için uğraşı verip kafa yoruyoruz. Bunu yaparken de kendimizi tam tanımadığımız için direk ulaşabilme olasılığını kaçırıp dolaylı yolları kullanarak debelenip duruyoruz. Dolayısı ile Meral Hn.’dan danışmanlık alma kararımın birkaç nedeni vardı. İlk önce tavsiye ve yorumuna güvendiğim çok yakın bir arkadaşımın birkaç yıl önce yapmış olduğu tavsiyeyi bir kenara not etmiş olmam. İkinci olarak Meral Hn.’ın konuyla ilgili almış olduğu eğitimler ve başarıları okumuş olmam ve son olarak tabi ki bende uyandırdığı his ve sezgiler. Bilgisine ve tecrübesine dayalı yaptığı yorumlarına bir de kişisel elektriğini eklediğimde beni iyi hissettirip ve hatta yapmakta zorlandığım bazı konuları daha bir kolay içselleştirdiğimi anladım. Özetleyecek olur isem, yol haritamın sınırlarının tutarlı bir şekilde belirlenip ortaya doğru bir çizim çıktığına inanıyorum (zaten ben bunun böyle olacağını başta hissetmiştim). Meral Hanım, yol haritamın neresi bir otoban gibi düz, neresinde büyük ve ya küçük çukurlar var, neresinde halen sürmekte olan bir yol çalışması var ve neresinde park etmeliyim, neresinde hızlı ve güvenli ilerlemeliyim, neresi virajlı ve dikkatli olmalıyım…ve daha bu ve benzeri durumları güzel cümlelerle ifade etti. Samimiyetle üzerinde durup özellikle “Bu sizde var, bu konunun üzerine gidin, açığa çıkarın” gibi konuları iyice kavramama vesile oldu. Ben inanıyorum ki zaman içinde Meral Hn.’a mutluluk ve heyecanla yapacağım geri dönüşlerim olacaktır ve hatta bir tanesi oldu bile.Hayat doğru zamanda doğru kişilerle karşılaştırıyor.

Sevgiler…”

Fahriye (42)
İnsan Kaynakları Sorumlusu

“Sevgili Meral hanım, inişli – çıkışlı hayat yolculuğumda kendimi ofisinizde buldum. Hiçbir şey sebepsiz değildir derler, gerçekten de öyle. Sizin rehberliğiniz sayesinde hayattan korkmamayı öğrendim. Şimdi çok daha cesur, çok daha heyecan doluyum. Kapana kısılmış, ne yapacağıma karar vermeye çalışırken, yorumlarınız sayesinde karar verebildim. Şimdi ‘’iyi ki’’ diyorum.  

Keşke çok daha önce kapınızı çalsaymışım. 

Sizi tanıdığım için çok mutluyum.  Yine görüşmek dileği ile. 

Sevgiler.”

Sühenda (54)
Tekstilci

“ Astroloji konusu her ne kadar çocukluğumdan beri beni cezbeden bir konu olmuş olsa da, birçok kişi gibi ben de yalnızca günlük horoskop yorumlarını takip eder ve astrolojinin bununla sınırlı kaldığını düşünürdüm. Şimdi geriye dönüp baktığımda, son 1 yıl içerisinde temel astroloji eğitiminden öğrendiklerimin aslında kendimi ve çevremi daha iyi tanımama nasıl yardımcı olduğunu, artık olaylara başka perspektiflerden yaklaşabildiğimi, detaylarla birlikte büyük resme de odaklanabildiğimi görüyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor.

Astroloji eğitimi almaya karar vermekle çok doğru bir adım atmış olduğumu düşünüyorum. Henüz yolun başında olduğumun farkındayım, daha öğrenmek istediğim çok konu var, alınan her yeni bilgi, başka bir bilgiye ulaştırıyor. Temel eğitimde dahi, astrolojinin nasıl uçsuz bucaksız bir alan olduğunu hissediyorsunuz; yol sizin ne kadar yürümek istediğinize bağlı olarak uzuyor ve genişliyor. İlerlediğim bu yolda bana ışık tutan, sabırla bilgilerini paylaşan hocam Meral Hanım’a müteşekkirim. ”

Deniz (37)
Çevirmen

Sosyal Medyada Takip Edin

Copyright ©. Bu web sitesinin tüm hakları saklıdır. Meral Pala’nın yazılı ön izni olmaksızın bu web sitesinde yer alan materyallerin ve içeriklerin kopyalanması, paylaşılması, yeniden yayımlanması ve değiştirilmesi kesinlikle yasaktır.

Translate »