fbpx
 

Eğitimler

EĞİTİMLERTemel Astroloji

Astrolojik Doğum Haritası doğum anında gökyüzünün fotoğrafını anlamlandırmaya yönelik bir çalışmadır. Gök cisimlerinin Burçlar Kuşağı’nda dağılımını gösteren haritayı okumak üzerine planlanan bir eğitimdir. Temel olarak semboller, gezegenler, burçlar, evler, açılar üzerinde durmaktayız. 

“AstrolojideTemel Bilgiler” programını tamamlayan bir kişi, Astrolojik Doğum Haritasını sistemli bir şekilde yorumlayabilecek beceriyi kazanır.

EĞİTİMLERÖngörüm Teknikleri

Temel Bilgilerden sonraki aşamada “Öngörüm Teknikleri Çalışması”nda kişinin hayatında ileriye yönelik tahminde bulunmak, planlama yapmak üzere teknik bilgiler anlatılmaktadır. Öngörüm çalışması, doğum haritasıyla bize vaat edilenleri çözümledikten sonra içinde bulunduğumuz zamanın bize sunduklarını  değerlendirme üzerine yapılan çalışmalardır. Örneğin yaklaşan zorluklara karşı hazırlıklı olmak ya da pozitif gelişmeler için şanslı olacağımız zamanları iyi değerlendirebilmek çok önemlidir. Astrolojide öngörüm yapmak kişinin yaşamında kullanacağı bir yol haritası kullanmaya benzemektedir.

EĞİTİMLERUzmanlık Eğitimi

Astrolojide Temel Bilgiler ve Öngörüm Teknikleri eğitimlerini başarıyla tamamlamış öğrencilerin başta saat astrolojisi (horary), sabit yıldızlar ve bağ gevşetme (zodiacal releasing) teknikleri olmak üzere farklı tekniklere de yoğunlaşarak bilgilerini derinleştirecekleri bu eğitim, astroloji üzerine derin bir anlayış kazanma imkânı sunmaktadır. 

Sosyal Medyada Takip Edin

Copyright ©. Bu web sitesinin tüm hakları saklıdır. Meral Pala’nın yazılı ön izni olmaksızın bu web sitesinde yer alan materyallerin ve içeriklerin kopyalanması, paylaşılması, yeniden yayımlanması ve değiştirilmesi kesinlikle yasaktır.

Translate »